DIOR DIOR BACKSTAGE EYELASH CURLER
Τέλεια καμπύλη στις βλεφαρίδες με με ένα απλό βήμα για επαγγελματική απόδοση.Ιδανικό σχήμα: Το Dior Backstage Eyelash Curler προσαρμόζεται σε όλα τα σχήματα βλεφάρων και αιχμαλωτίζει ακόμα και τις πιο μικρές βλεφαρίδες χωρίς να τραυματίζει το βλέφαρο. Απαλό στη χρήση: Με το στρογγυλό, απαλό μαξιλαράκι και το μηχανισμό πίεσης, το Eyelash Curler είναι απίστευτα άνετο και εύκολο στη χρήση. Μια μόνο πίεση στις εργονομικές λαβές του δημιουργεί καμπύλη στις βλεφαρίδες που διαρκεί όλη την ημέρα, χωρίς κίνδυνο να σπάσει. Τέλεια ελεγχόμενο αποτέλεσμα για θεαματική καμπύλη. Άμεση καμπύλη: +91% άμεση καμπύλη vs. γυμνές βλεφαρίδες, 8ώρες καμπύλη
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 45€